Automatická kresba

Jak jsme se dostali k automatické kresbě

Soňka:  Na seminář k Zuzce - naší "pastelkové mámě" jsem se dostala náhodou (ale náhody neexistují). Kamarádka nechtěla jet sama a tak mě požádala, jestli bych nejela s ní. Bylo mi řečeno: Víkend se skvělými lidmi. Já na to - super - beru a jedu. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. A nakonec i osudové.

Seminář byl úžasný. Byl loni (2013) hned na začátku prázdnin. Obrovský posun pro mě, a celé prázdniny jsem kreslila "fidorky" a barevné víry energií. A na konci prázdnin jsem jela na AK 2 - mazec. Od té doby kreslím a kreslím. A navíc jsem právě na tomto semináři  poznala Honzíka - naše spolupráce je úžasná, ať ve výkladu karet, diagnostice automatických kreseb i ve společném soužití.  

Honzík: Já jsem se na svůj první seminář AK dostal v březnu 2013. Chce-li totiž člověk odpovědi, přijdou. Chtěl jsem se dozvědět něco o tom, co to automatická kresba je, k čemu se používá. Ten první seminář byl zlomový - nejen setkání se skvělou učitelkou Zuzkou, naší "pastelkovou mámou", ale také se spoustou dalších úžasných duší, z nichž každá si nese sice své trápení, ale chce mu přijít na kloub a pak jej i řešit. I ve mně se toho hodně otevřelo, i spousta bolestných věcí, potlačených z dětství i minulosti. Byla to i lekce v trpělivosti - jak nejde něco hned... :-) Ano, v první chvíli jsem obrazně řečeno "mrskl pastelkami do kouta", že to nejde, že to nebudu dělat... Pochopil jsem, že věci chtějí čas, a taky je nechat plynout. Přijde to samo. Přišlo.

Ano, seminář byl úžasný. Proto jsem jel na konci srpna 2013 znovu, na "opakovačku" - zjistit, co se změnilo, co se kam posunulo, znovu potkat některé z těch úžasných lidiček. A ve chvíli, kdy to člověk nejméně čeká, dojde i na osudové setkání. Ona chtěla "jen" vyložit karty, ona viděla, jak mne "sestřelilo" kreslení aury, které mne nechalo nahlédnout do netušených hlubin poznání. Ona je ta, kdo mi dal šanci být sám sebou, otevřít netušené hlubiny své duše, milovat celým srdcem "i kdybych mě shořet jak papír". Vzájemné navyšování vibrací, spolupráce ať už "kupujeme rohlíky", tedy řešíme běžné životní záležitosti, nebo se vzájemně posouváme, objevujeme, spolupracujeme a pomáháme ostatním.