Andělský tarot

O andělském tarotu

18.06.2014 13:11

Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Doreen Virtue a Radleigh Valentine vytvořili první balíček tarotových karet, který je bezpochyby něžný, plný bezpečí a důvěry! Všechna slova na těchto kartách, stejně jako ilustrace Steva A. Robertse, jsou pozitivní a krásná, přičemž si stále zachovávají magické účinky tradičního tarotu. Tato příručka vám osvětlí kroky, jak poskytnout přesný výklad sobě nebo ostatním, a vysvětluje obecný význam každé karty. Je to tarot bohatý na symboliku a zobrazení, včetně andělů, archandělů, jednorožců, víl a mořských panen. Andělské tarotové karty vám poskytnou inspirující vedení na vaší životní cestě!

Zdroj: Synergie

Andělský tarot

Devítka ohně

Nevzdávejte se! Tato karta vás vyzývá, abyste šli za svými sny a prioritami. Bez ohledu na to, co se kolem vás děje, vy sami si můžete stanovit priority a nedávat nad sebou moc jiným silám nebo lidem. Mohli byste říct: "Mohl/a bych to udělat, kdyby nebylo této osoby, těchto okolností, kdybych měl/a peníze..." Ale to vy sami se potřebujete chopit otěží. Vy to můžete udělat! Tato karta říká, že pokud se nevzdáte, naplníte si vaše sny, vaše priority, nebo něco lepšího.

Trojka země

Je to karta kreativity. Používejte svou tvořivou mysl! Já to dělám tak, že se posadím a řeknu: "Bože, tady jsem, ukaž mi prosím, jak to mohu zvládnout." A pak se toho pustím. Nedělejte si starosti s tím, JAK se to dá udělat. Když se uvolníte a budete naslouchat jasnou a střízlivou myslí, snadno k vám přijdou nové tvořivé nápady, protože řešení jsou vždy tvořivá, mnohem více, než bychom mohli očekávat.

Sedmička ohně

Sedmička ohně říká, že se vám druzí lidé mohou snažit vymluvit vaše sny a odradit vás od nich. Jak už jsem řekla v jednom z minulých týdnů, neříkejte o svých snech nikomu, kdo je skeptický nebo kdo by na vás mohl žárlit. Žárlivost je tak zlá energie, protože druzí lidé se cítí ohroženi vaším úspěchem a když vás od něj odradí, cítí se lépe. Nevstupujte do takových vztahů a neříkejte takovým lidem žádné z vašich nejhlubších tajemství. Sdíleje je s Bohem, se svým Vyšším Já, se svými anděly, a s důvěryhodnými, andělskými lidmi, kteří se vašeho úspěchu nebudou bát, ale nechají se jím místo toho inspirovat.

Diskusní téma: Andělský tarot

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Andělský tarot