Léčivé karty archanděla Rafaela

Léčivé karty archanděla Rafaela

18.06.2014 13:30
Nyní k vám přichází léčivá pomoc a vedení archanděla Rafaela. Přesné, láskyplné a užitečné výklady na téma zdraví a uzdravování

Léčivé karty archanděla Rafaela

Masáž

Zdravotní přínos masáží je prokázaný a tato karta říká, že se hned máte na nějakou masáž objednat. Kromě toho, že vyplavuje toxiny, je velmi léčivá také jako prostředek uvolnění. Pomýšlejte na masáž jako na investici do svého zdraví i duševní pohody.

Zeptej se odborníka na výživu

Vytáhli jste si tuto kartu, protože výživa je základem problému, na který se ptáte. Lepší výběr jídla a pití proto může zlepšit vaše zdraví. Kvalifikovaný odborník na výživu dokáže posoudit váš životní styl i potřebu živin a sestaví vhodný stravovací režim. Pokud se ptáte na zdraví osoby, která se většinou zdravuje nezdravě, je velmi pravděpodobné, že odborník na výživu bude pomocí vědeckých argumentů schopen dotyčného přesvědčit k volbě zdravějšího jídla.

Sluneční svit

Sluneční paprsky mají přirozeně léčivou moc. Je nutné se slunci vystavovat s rozvahou, aby vám neuškodilo, zároveň však byl jeho přínos pro zdraví nesčetněkrát vědecky ověřen. Tato karta vás může nabádat k tomu, abyste navštívili oblast prozářenou sluncem. Archanděl Rafael vám pro zdraví předepisuje vitamín D ve formě, která je pro vás nejpřirozenější.

Léčivé karty archanděla Rafaela