Tarot skrytých světů

Tarot skrytých světů

18.06.2014 13:19

Vydejte se do fantastického světa vašich nejhlubších snů... kde se motýli vznášejí na mlžném oparu, jenž hoří rudou září vycházejícího slunce. Do míst, kde pokroucené větve sahají až k třpytivým nebesům, víly tenké a pružné jako vrbové proutky tančí ve vzduchu a duchové stromu zpívají z posvátného dubu. Vkročte do stínů vašich snů – a probuďte se do pravdy. 

Zdroj: Synergie

Tarot skrytých světů

Blázen

Blázen je symbolem nových začátků a dobrodružství, radosti a vášně. Spěchá vpřed, chvatně a bez rozmyšlení, jedná, aniž své činy předem zvažuje, v souladu se svými instinkty. Možná jako blázen stojíte na kraji srázu a hledíte do neznáma. Nekonečný prostor modré prázdnoty se rozprostírá mezi nepřístupnými výšinami a zemí, která je tak hluboko pod vámi. Vykročte s lehkostí Blázna, a buď zažijete strašlivý pád, nebo vás uchopí divoký duch dobrodružství spolu s velkou vírou a poznáním toho, co vás dokáže unést. Tomu kdo hledá, se otevírají nekonečné možnosti.

Milenci

Spojení, rovnováha, energie, proud, láska, touha, vášeň, propojení srdce a mysli, partnerský nebo manželský svazek. Povaha této karty může být romantická, ale ne nutně. Milenci vypovídají také o těžkém rozhodování.

Desítka pohárů

Desítka pohárů představuje dosažení klidu a míru. Konečně je tu úspěch a štěstí - všezahrnující spokojenost a citové naplnění, nikoli pouhé tělesné nebo materiální potěšení. Podpora rodiny a rodinné vazby jsou důležité, abyste si mohli naplno vychutnat radosti ze života.

Tarot skrytých světů