Informace o nás


JSME TU PRO VÁS, PRO VŠECHNY CO POTŘEBUJÍ RADU A POMOC NEBO JEN SLOVÍČKO ÚTĚCHY


Proto pište kdykoli a kdekoli - na mailu jsme pro vás otevřeli poradnu. Uvítáme vaše návrhy, připomínky i všechny vaše otázky. Budeme se pokoušet zodpovědět vše, co bude v našich silách. Těšíme se na spolupráci s vámi.


Všechno je jen JEDNO. My jsme součátí vás, jako vy součástí nás. Jsme propojeni a je čas vyléčit sebe i vás i celou planetu.


Jsem jen kousíček - jsme jen mravenečkové, ale náš kousíček je právě ten, co zapadá do skládačky, jak ven z toho šílenství, co postihlo náš svět. Do světa v harmonii se sebou samým i s ostatními lidmi, přírodou a se Zemí

.

O nás

Souznění

Tento obrázek se mi ukázal, když jsem kreslila mandalu, pro setkání nás dvou - mě a Honzíka. Byl to neuvěřitelný pohled a potvzení shora, že my dva jsme na správné cestě.

Naše společná aura

Kreslila ji naše kamarádka Kristýnka, jsme jí velmi vděčni. Je skvělá a jsme velmi rádi, že je naší kamarádkou a že spolu trávíme úžasné chvíle. (A jsme také vděčni, za všechny lidičky, co jsou tu pro nás, když my potřebujeme pomoc a my se snažíme být tu zase pro ně. A velké díky Zuzce Holubové, která nás díky svým kurzům spojila. Z celého srdce děkujeme).

To karmínové srdce je vědomá spolupráce s Vesmírem. 

Nemůžeme za vás vyřešit vaše problémy. Každý si tím musí projít SÁM - je to jeho cesta. Můžeme jen radou a inspirací pomoci vám vidět světlo na konci tunelu a být světlem v dobách, kdy máte pocit, že vás život semlel. I my potřebujeme občas pomoc a kdo také ne. Sdílená starost - poloviční starost a sdílená radost - dvojnásobná radost.

 

A to jsme my