Služby a ceník

Služby a ceník

Výklad tarotu a andělských karet
Výklad trvá cca 1 až 1,5 hodiny – cena 350,- Kč
Forma: Osobní setkání, telefonicky, Facebook, na dálku e-mailem - pokud máte zájem o písemný výklad, radu v tíživé situaci, stačí popsat problém a ve zkratce nač se ptáte.

 

Automatická kresba
AK je spojená s rozborem, nahlédnutím do situace, na problémy v osobním i profesním životě. Jde o rozkreslení vašeho vztahu s rodiči, přítelem, manželem, dětmi a třeba s kolegyní v práci, s níž si nerozumíte a velmi důležitý je rozbor vašich čaker - jak jste na tom. A na čem je třeba pracovat. Získáte nadhled nad mnohýmí situacemi ve vašem životě. Spoustu pochopení proč se vám věci dějí. Rovněž slouží k diagnostice a pročištění vztahů a čaker.
Rozkreslení osobních čaker a nakreslení 1 vztahu buď s partnerem, dítětem, manželem, otcem, matkou, kolegou atd. Délka 1 až 1,5 hodiny 350 Kč.  
Rozkreslení osobních čaker a nakreslení 4-5 vztahů - dle potřeby. Toto je vhodné pro zjištění opakujících se vzorců chování. Vzory, které jste jako dítě převzalo od rodičů, se s vámi spojují na celý život. Automatickou kresbou se tyto vzorce zakreslí většinou do vztahu s vašim partnerem i dětmi. Délka dle potřeby, většinou 2 až 4 hodiny – cena 700,- Kč
Forma: Osobní setkání, telefonicky, skype, Facebook nebo e-mailem.

Mandaly na míru

Osobní mandaly na objednávku

Stačí popsat problém, který vás trápí a nebo jen tak na posílení vaši cesty a duše.

Mandala na vztahy, pro osobní růst, na složení zkoušek a pod.

Cena: 650  Kč